Program profilaktyczno - wychowawczy

Nawigacja

Sport


 

Licealiada 2017/2018

  • II miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
  • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
  • II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt,
  • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
  • II miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
  • III miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
  • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
  • III miejsce w Piłce Siatkowej chłopców,
  • I  miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt i awans do Regionu B w Kołobrzegu - II miejsce
  • III  miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
  • I miejsce  w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu B w Goleniowie - II miejsce
  • I miejsce  w Piłce Nożnej chłopców i awans do Regionu B w Świnoujściu - V miejsce
  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady

Licealiada 2016/2017

 I miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
  • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
  • I  miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt,
  • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
  • X miejsce Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Tychowo,
  • III miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
  • IV miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
  • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
  • III miejsce w Piłce Siatkowej chłopców,
  • I  miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt i awans do Regionu B w Kołobrzegu - II miejsce
  • II  miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
  • I miejsce  w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu B w Goleniowie - II miejsce
  • I miejsce  w Piłce Nożnej chłopców i awans do Regionu B w Nowogardzie - II miejsce
  • I miejsce w Drużynowych Biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajpwych, Gryfino (dziewczęta V miejsce, chłopcy - VII)
  • I miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady, wyróżnienie - Prymus 2017
 
Licealiada 2015/2016
 
  • II miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
  • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
  • Indywidualnie III miejsce Marcin Krzyżkowski,
  • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
  • I miejsce w Piłce Nożnej chłopców i awans do Regionu „B” w Kamieniu Pomorskim – III miejsce,
  • II miejsce chłopców w Wielokrotnym Boju Siłowym Szkół Ponadgimnazjalnych o tytuł „Młodego Super Siłacza2016” indywidualnie I miejsce Patrycja Kowalewska I TH, III miejsce Sebastian Piasecki II TH,
  • II miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
  • III miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
  • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
  • II miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt,
  • III miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
  • I miejsce w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu ”B” w Kamieniu Pomorskim III miejsce
  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady wyróżnienie Prymus 2016.
 
Licealiada 2014/2015

 
  • II miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
  • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
  • Indywidualnie III miejsce Michał Olszowy,
  • II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt,
  • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
  • III miejsce w Piłce Nożnej chłopców,
  • III miejsce chłopców w Wielokrotnym Boju Siłowym Szkół Ponadgimnazjalnych o tytuł „Młodego Super Siłacza2014”,
  • III miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
  • IV miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
  • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
  • III miejsce w Piłce Siatkowej chłopców,
  • III miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt,
  • IV miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
  • I miejsce w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu ”B” w Kamieniu Pomorskim II miejsce
  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady wyróżnienie Prymus 2015.

Licealiada 2013/2014
 
  • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt,

  • III miejsce zdobyła indywidualnie Karolina Dziemidowicz

  • III miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców

  • III miejsce chłopców w zawodach w Wielokrotnym Boju Siłowym Szkół Ponadgimnazjalnych

  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

  • III miejsce w piłce nożnej chłopców

  • I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

  • IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt Region „B” w Kamieniu Pomorskim

  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców

  • I miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

  • III miejsce dziewcząt w piłce koszykowej Region „B” w Kołobrzegu

  • I miejsce dziewcząt w piłce nożnej

  • IV miejsce dziewcząt w piłce nożnej Region „B” w Kamieniu Pomorskim

  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych

Licealiada 2012/2013
 
  • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt, III miejsce zdobyła indywidualnie Karolina Wlazło

  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej chłopców

  • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców

  • II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt o puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”

  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych

Licealiada 2011/2012
 
  • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

  • I miejsce w piłce nożnej chłopców

  • I miejsce w szkolnej lidze LA dziewcząt

  • II miejsce w szkolnej lidze LA chłopców

  • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

  • III miejsce w tenisie stołowym chłopców

  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców

Licealiada 2010/2011
 
  • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

  • II miejsce w piłce nożnej chłopców

  • IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego chłopców

  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego dziewcząt

  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców[/li]

  • II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

  • III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

  • V miejsce w piłce koszykowej chłopców

  • I miejsce w szkolnej lidze LA dziewcząt

  • II miejsce w szkolnej lidze LA chłopców

Licealiada 2009/2010
 
  • I miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

  • I miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

  • III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

  • I miejsce w Piłce Nożnej Chłopców

  • IV miejsce w Międzyszkolnych Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego chłopców

  • II miejsce w Międzyszkolnych Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego Dziewcząt

  • II miejsce w Piłce Koszykowej Dziewcząt

  • II miejsce w Piłce Koszykowej Chłopców

  • II miejsce w Piłce Siatkowej Dziewcząt

  • II miejsce w Piłce Siatkowej Chłopców

  • II miejsce Liga LA Chłopców i Dziewcząt

  • I miejsce w Piłce Nożnej w Regionie "B" Chłopców

  • IV miejsce w Piłce Nożnej Finał Wojewódzki Chłopców w Koszallinie

  • 120 punktów i II miejsce w Ogólnej Klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady 2009/2010

Licealiada 2008/2009
 
  • 3 października 2008 w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopcy zajęli I miejsce, a dziewczęta II miejsce

  • 9 października 2008 w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewczęta i chłopcy zajęli II miejsce

  • 20, 23, 28 października 2008 w Piłce Nożnej chłopcy zajęli I miejsce

  • 16 grudnia 2008 w Turnieju Drużynowym w Tenisie Stołowym chłopcy zajęli V miejsce

  • luty 2009 w Piłce Ręcznej chłopcy zajęli I miejsce

  • 2, 3, 9, 10 marzec 2009 w Piłce Koszykowej chłopcy zajęli III miejsce

  • 4, 5, 11, 12 marzec 2009 w Piłce Koszykowej dziewczęta zajęły I miejsce

  • 19, 24, 26 marzec 2009 w Piłce Siatkowej chłopcy zajęli I miejsce

Licealiada 2007/2008
 
  • 9 października 2007 w Sztafetowych biegach przełajowych dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy III miejsce.

  • 23 października 2007 w szkolnej Lidze LA dziewczęta zdobyły II miejsce, chłopcy II miejsce.

  • 24 października 2007 w piłce nożnej chłopcy zajęli I miejsce. Uczniowie grali ze Szkołą Morską, LO i WZDZ - jest to pierwsza wygrana w historii szkoły. Królem strzelców został Dariusz Mączniański.

  • 11 stycznia 2008 w piłce ręcznej chłopcy zajęli I miejsce (zawody odbyły się na hali w Ahlbeck po 25-letniej przerwie).

  • 17 stycznia 2008 w Finale Regionu "B" w piłce ręcznej chłopcy zajęli III miejsce.

  • 3 marca 2008 w koszykówce chłopcy zajęli IV miejsce.

  • 27 marca 2008 w koszykówce dziewczęta zajęły I miejsce.

  • marzec 2008 w piłce siatkowej chłopcy zajęli II miejsce.

  • 3 kwietnia 2008 w Finale Regionu "B" w koszykówce dziewczęta zajęły III miejsce.

  • 27 maja 2008 w Piłce Nożnej w Finale Regionu "B" w Kamieniu Pomorskim chłopcy zajęli III miejsce.

Aktualności

Kontakt

  • Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu
    ul. Gdyńska 26
    72-600 Świnoujście
  • tel/fax 91 321-45-66

Galeria zdjęć