• Egzaminy poprawkowe:

• Pacownia obsugi konsumenta
            • Chemia
            • Biologia

_________________________________________________________________________________________

• MOI DRODZY PRACOWNICY I UCZNIOWIE

• Nadszedł ostatni dzień szkoły, czas zasłużonego odpoczynku.

DRODZY UCZNIOWIE

Gratuluję Wszystkim osiągnięć i sukcesów. Przed Wami dwa miesiące wakacji, które przyniosą wiele radości z wyjazdów, poznawania nowych miejsc i spędzania czasu z przyjaciółmi. Pamiętajcie, że wiedzę zdobywacie każdego dnia z każdej sytuacji, z różnych miejsc, nie tylko ze szkoły.

DRODZY PRACOWNICY

Dziękuję za trud włożony w pracę, życzliwość i troskę o młodego człowieka.

Dziękuję za inicjatywy, które przyczyniły się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Nabierajcie sił na nowy rok szkolny, ale pamiętajcie o Waszym bezpieczeństwie. Zaczerpnijcie to co najlepsze z okresu beztroski, który towarzyszy upragnionym przez Was wakacjom.

SPOKOJNYCH, BEZPIEWCZNYCH WAKACJI

Anna Dunajko

• 📢📢📢 Uwaga 📢📢📢📢 Uwaga 📢📢📢 Drodzy Uczniowie🔔🔔🔔 Ważne ogłoszenie …

• Już wkrótce w nowym roku szkolnym 23/24.09.2023. planujemy zorganizować w naszej Szkole, dla wszystkich cudownych młodych ludzi z naszego miasta Kurs Stewardessy i Stewarda linii lotniczych

Dowiesz się, jakie wymagania

• Przygotujesz się do udziału w rekrutacji
            • Zobaczysz,  jakie są obowiązki personelu pokładowego
            • Przekonasz się, czy to zawód dla Ciebie

W programie znajdziecie:

• LINIE LOTNICZE

- Przewoźnicy lotniczy w Polsce i na świecie

- Rynek pracy personelu pokładowego

• REKRUTACJA PERSONELU POKŁADOWEGO

​​​​​​​- Wymagania

- Nabór i rodzaje rekrutacji

- Formy zatrudnienia

- Szkolenia

• DZIEŃ PRACY STEWARDESY I STEWARDA

- Grafik pracy

BriefingBoarding

Pokaz zasad bezpieczeństwa

- Serwis pokładowy

Sytuacje nagłe i awaryjne

- Wypoczynek

• JĘZYK ANGIELSKI W PRACY STEWARDESY I STEWARDA

Kurs zakończymy egzaminem a po otrzymaniu pozytywnego wyniku otrzymasz certyfikat ukończenia kursu pod patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Koszt dwudniowego kursu to: 499 zł.

Wpłat należy będzie dokonywać bezpośrednio na konto firmy Kadry Turystki.

- Link do płatności podamy zainteresowanym osobom po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych.

Szkolenie będzie prowadził prezes firmy Kadry Turystyki - pan Radosław Szafranowicz-Małozięć

Szczegółowe informacje i zapisy prowadzą:

Patrycja Obszańska

Sylwia Krużyńska

Nie czekaj zbyt długo, zainwestuj w swoją przyszłość

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca

Bądź obywatelem świata prosimy udostępnij nasz post, by dotarł do jak największej liczby Młodych Ludzi z naszego miasta

• Natalia Kozłowska odebrała nagrodę za Komiks

•           12 czerwca w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się
            gala rozdania nagród dla laureatów konkursów tematycznych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Katarzynę Koszewską, Wojewodę Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz Szefa Ośrodka Zamiejscowego w Szczecinie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji płk Zbigniewa Adamczyka.

Nasza uczennica Natalia Kozłowska z klasy 4 TŻ i UG zajęła drugie miejsce w konkursie „Mogę być kim chcę...” Konkurs organizowany był w ramach promocji zawodów przyszłości i ukierunkowania młodych ludzi na odkrywanie swoich pasji i talentów..

Natalia poprzez komiks pokazała swoją przyszłość i odpowiedziała na pytanie zadane przez organizatorów konkursu „jak chciałbyś, aby wyglądała Twoja rzeczywistość zawodowa za 20 lat”.

Opiekun Aleksandra Wrębiakowska

• Akcja Samorządu Szkolnego

• 11 maja zorganizowaliśmy kiermasz ciast - cel - wzbogacenie otoczenia szkoły.

7 czerwca zasadziliśmy przed szkołą dwie wiśnie japońskie. Reszta niebawem :)

Samorząd