• Pomagamy zwierzętom na Ukrainie

• Dnia 10 marca w szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast przygotowanych w ramach wolontariatu przez naszych uczniów.Zebraliśmy 837 zł(samorząd dołożył do 850:)) Zebrane środki przekazaliśmy fundacji KEJTE4SJU,która zakupiła karmę dla zwierząt w Ukrainie i z Ukrainy przywiezionych do Polski.Samorząd Szkolny dziękuję wszystkim darczyńcom i ciastożercom, buziaki

• Wycieczka klasy II BTH do Hotelu Radisson Blu

• W dniu 16 marca 2022 r. klasa II B TH wraz z opiekunem udała się na wycieczkę edukacyjną do Hotelu Radisson Blu oraz Hilton, którymi właścicielem i nadzorcą jest Zdrojowa Inwest.

Pani manager d.s. zasobów ludzkich przywitała nas serdecznie i oprowadziła po obu obiektach.

Uczniowie obejrzeli poszczególne piony funkcjonalne hotelu tj. recepcję, restaurację bufetową oraz restaurację a'la carte w obu obiektach, jak również podziemia hotelu, w których zlokalizowana jest część magazynowa oraz zaplecze socjalne pracowników.

Hotelu Radisson Blu wjechaliśmy na taras widokowy, gdzie mogliśmy zobaczyć przepiękną panoramę Świnoujścia i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W dalszej części udaliśmy się do części restauracyjnej w Hotelu Hilton, gdzie szef kuchni przybliżył nam menu tejże restauracji.

Wielkie podziękowania kierujemy do dyrekcji obiektu, która umożliwiła nam obejrzenie obu obiektów, w których uczniowie mają możliwość odbycia praktyk i staży zawodowych.

Anna Kazana-Komarek

• Pomoc dla Ukrainy!

• Solidaryzując się z walczącą Ukrainą ogłaszamy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy.

Potrzebne są:

- śpiwory, koce, karimaty, pościel,

- leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, środki opatrunkowe, woda utleniona, leki lokomocyjne

- środki higieny osobistej i czystości,

- artykuły dziecięce,

- urządzenia elektryczne: ładowarki USB, przedłużacze, baterie paluszki.

Prosimy o opisanie rzeczy.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM O WIELKICH SERCACH

• Wycieczka do Hotelu Hampton&Hilton

• W dniu 28 lutego  2022 r. klasa II B TH  wraz z opiekunem udała się na wycieczkę edukacyjną do Hotelu Hampton&Hilton.

Dyrektor Hotelu Pan Jakub Lebioda  przywitał nas serdecznie i oprowadził  po obiekcie.

Uczniowie obejrzeli poszczególne  piony funkcjonalne  hotelu tj. recepcję połączoną z barem, restaurację jak również zaplecze kuchenne.

W dalszej części udaliśmy się do części hotelowej, gdzie mogliśmy zobaczyć jednostki mieszkalne, skupiając swoją  uwagę na standard wyposażenia  pokoi zgodnie ze standardami sieci Hilton.

Wielkie podziękowania kierujemy do Dyrektora Hotelu  Pana Jakuba, który w interesujący sposób przekazał uczniom tajniki pracy w hotelarstwie sieciowym.

Anna Kazana-Komarek